Benim Konuşan Tomum v4.8.0.132 PARA HİLELİ MOD APK

Benim Konuşan Tomum v4.8.0.132 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Outfit7 Limited firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kedi Tom ile bulunduğunuz ev içinde görevleri tamamlamak ve onun tüm ihtiyaçları ile ilgilenmektir. Benim Konuşan Tomum içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kıyafetleri satın alabilir, eviniz için en iyi eşyaları kullanabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, kullanabileceğiniz onlarca eşya, yiyecekler, mini oyunlar ve dahası sizleri bekliyor. Benim Konuşan Tomum v4.8.0.132 sürümünde yeni eşyalar, yiyecekler eklenmiş olup, hat düzenlemeleri yapılmıştır. Benim Konuşan Tom’um Play Store’da 14.800.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -


GOOGLE PLAY AÇIKLAMALARI

135 ülkede 1 numara olan oyun uygulamasını keşfet! Kendi yavru kedini edin ve onun tamamen büyümüş bir kedi olarak yetişmesine yardımcı ol. Sanal evcil hayvanına iyi bak; ona isim ver ve o büyürken onu besleyerek, onunla oynayarak ve ona bakarak onu günlük yaşamının bir parçası haline getir.

Onu istediğin şekilde giydir ve geniş yelpazedeki kürk renkleri ve diğer aksesuarlar arasından seçim yap. Tom’un evini dekore et ve diğer Tomlarla tanışmak için dünyayı gez. Mini oyunlar oyna ve Konuşan Tom günlük yaşamının bir parçası haline gelirken onu izle.

ÖZELLİKLER:
– 10’dan fazla mini oyunu oyna: Jelibon Birleştir, Baloncuk Vurmaca, Tuğla Kırıcı ve daha fazlası! Altın akçeler kazan ve eğlen!
– Kendi Tom’unu büyüt: Onunla oyunlar oyna, onu sevdiği yiyeceklerle besle ve onu yatağa yatır.
– Uçak biletleri topla ve diğer Tomlarla tanışmak için dünyayı gez. Albümünü farklı yerlerden alınan kartpostallarla doldur ve gerçek bir maceracıya layık olan giyeceklerin kilidini aç.
– Gerçek gibi duyguların keyfini çıkar: Tom mutlu, aç, uykulu ve sıkılmış olabilir… duyguları onunla nasıl oynadığına göre değişir.
– Yaratıcılığını ortaya çıkar: Binlerce kürk, giysi ve mobilya kombinasyonlarından seçerek kendi Tom’unu yarat.
– İlerledikçe ödüller kazan: İlerledikçe yeni öğelerin ve akçelerin kilidi açılan 9 farklı aşama ve 999 seviye boyunca Tom’un büyümesine yardım et!
– Tom’la etkileşime gir: Konuş ve Tom söylediğin her şeyi yine tekrarlasın. Onu dürt, okşa, gıdıkla ve nasıl tepkiler verdiğini izle.

Bu uygulama şunları içerir:
– Outfit7’nin ürünlerinin tanıtımı ve reklamlar
– Müşterileri web-sitemize ve diğer Outfit7 uygulamalarına yönlendiren bağlantılar
– Kullanıcıları uygulamayı tekrar kullanmaya ikna etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi
– Sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarla bağlantı kurma olanağı
– YouTube entegrasyonu aracılığıyla OutFit7’nin animasyon karakterlerinin videolarının izlenmesi
– Uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği
– Oyuncu tarafından erişilen mevcut seviyeye bağlı olarak, öğelere sanal para birimi cinsinden farklı fiyatlarla ulaşılabilir
– Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alım yapmaksızın uygulamanın tüm işlevselliklerine erişmek için alternatif seçenekler


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Benim Konuşan Tomum v4.8.0.132 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
Benim Konuşan Tomum v4.8.0.132 MOD APK İNDİR – 84MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Benim Konuşan Tomum KURULUMU

Benim Konuşan Tomum v4.8.0.132 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Benim Konuşan Tomum 4.8.0.132 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Benim Konuşan Tomum 4.8.0.132 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar