Benim Konuşan Tomum v5.2.1.313 PARA HİLELİ – APK MOD

DOWNLOAD Benim Konuşan Tomum v5.2.1.313 PARA HİLELİ APK

Kedi Tom’un oyunları, yapımcılığını Outfit7 Limited firmasının Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kedi ile bulunduğunuz ev içinde onun tüm ihtiyaçlarıyla ilgilenmek, görevleri tamamlamak ve mini oyunlar oynamaktır. 

- Advertisement -

Benim Konuşan Tomum içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kıyafetleri satın alabilir, eviniz için en iyi eşyaları kullanabilirsiniz. Farklı eşyalar, yemekler, mini oyunlar, görevler ve dahası sizleri bekliyor. 

Benim Konuşan Tomum v5.2.1.313 sürümünde yeni etkinlikler ve Çin’e ait eşyalar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Benim Konuşan Tom’um Play Store’da 15.450.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Benim Konuşan Tomum v5.2.1.313 PARA HİLELİ – APK MOD DOWNLOAD

Benim Konuşan Tomum v5.2.1.313 PARA HİLELİ – APK MOD KURULUMU

Benim Konuşan Tomum v5.2.1.313 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Benim Konuşan Tomum 5.2.1.313 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Benim Konuşan Tomum 5.2.1.313 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar