Benim Konuşan Tomum v5.2.3.326 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Benim Konuşan Tomum v5.2.3.326 PARA HİLELİ APK, konuşan kedi Tom’un oyunları yapımcılığını Outfit7 Limited firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü kedi Tom ile bulunduğunuz ev içinde mini oyunlarla zaman geçirmek, onun tüm ihtiyaçlarıyla ilgilenip görevleri tamamlamaktır.

Benim Konuşan Tomum MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, bu sayede dilediğiniz kıyafetleri satın alabilir, eviniz için en iyi eşyaları kullanabilirsiniz. Onlarca eşya, eğlenceli mini oyunlar, sesinizi taklit etmesi ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Benim Konuşan Tomum v5.2.3.326 sürümünde yeni eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Benim Konuşan Tom’um Play Store’da 15.550.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Benim Konuşan Tomum v5.2.3.326 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Benim Konuşan Tomum v5.2.3.326 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

Benim Konuşan Tomum v5.2.3.326 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Benim Konuşan Tomum 5.2.3.326 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Benim Konuşan Tomum 5.2.3.326 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar