Beyblade Burst v5.4.1 MEGA HİLELİ MOD APK

Beyblade Burst v5.4.1 PARA HİLELİ APK, sürükleyici ve zorlu oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Hasbro Inc. firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Beyblade ile bulunduğunuz arena içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Beyblade Burst içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm arenaları, Beyblade parçalarının kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm Beyblade ve yan ürünlerini kullanabilirsiniz. Beyblade Burst v5.4.1 sürümünde sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. BEYBLADE BURST app Play Store’da 210.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -


GOOGLE PLAY AÇIKLAMALARI

BEYBLADE BURST rüzgarı tüm dünyayı sarıyor! BEYBLADE BURST App’te BEYBLADE BURST topaçlarınızı oluşturun, kişiselleştirin ve çarpıştırın. Maçları kazanmak ve sanal parçaları açmak için yarışın! BEYBLADE BURST kişisel cihazınıza BEYBLADE’in heyecan ve enerjisini getiriyor!

YENİ ÇOK OYUNCULU ÇEVRİMİÇİ OYUN VE BEYMASTER ÖZELLİKLERİ!*BEYMASTER FEATURES!*

•ARKADAŞLARLA KAPIŞ: Çevrimiçi arkadaşlarınla başa baş kapışma yap ve dünya çapındaki diğer oyunculara meydan oku!
•BEYMASTER SEVİYESİNE YÜKSEL: Blader olarak Çaylak seviyesinden en üstün BEYMASTER seviyesine atlamak için başarılar kazan!Rookie to an ultimate BEYMASTER!
•LİDER TABLOLARI: ARKADAŞ LİDER TABLOSUNDA arkadaşların arasında en üst sıradaki Blader’ın kim olduğunu görfriends leaderboardFRIEND LEADERBOARD
•KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ PROFİLLER: Seçenekler galerisinden bir oyuncu simgesi ve renk seç. Kapışmak için bir kıta takım rozeti seç!
•GELİŞMİŞ TOPAÇ SEÇİMİ: Yeniden tasarlanan BEYBLADE BURST topacı seçme ekranı, koleksiyonunu kolayca görmeni ve filtrelemeni sağlaredesigned BEYBLADE BURST top selection screen allows you to easily see and filter your collection
•İLERLEMEYİ GERİ YÜKLE: Kaybedilen ilerlemeyi geri yükleme koduyla geri al

BEYBLADE BURST:
– Uygulamada heyecan verici güçlerle BEYBLADE BURST topaçlarını çarpıştır
– Uygulamada farklı parçalar ve renklerle BEYBLADE BURST topaçlarını kişiselleştir
– Çarpış ve BEYBLADE BURST topaçların için sanal parçaları açmaya çalış.
– Çevrimiçi başa baş kapışmalarda diğer oyunculara karşı yarış (internet bağlantısı gereklidir)

YARARLI İPUÇLARI:
Bu uygulamanın BEYBLADE BURST ürünlerinizdeki kodu tarayabilmesi için cihazınızın kamerasına erişmesi gerekir. Kamerayı etkinleştirmek için cihazınızın gizlilik ayarlarına gidin.

*Çevrimiçi çoklu oyuncu, arkadaş lider tablosu ve ilerlemeyi geri yükleme gibi özellikler için internet bağlantısı gereklidir


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Beyblade Burst v5.4.1 MEGA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
Beyblade Burst v5.4.1 MOD APK İNDİR – 320MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Beyblade Burst KURULUMU

Beyblade Burst v5.4.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Beyblade Burst 5.4.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Beyblade Burst 5.4.1 hile apk : oyun içindeki arena ve malzemelerin kilidi açıktır.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar