Beyblade Burst v6.3.0 MOD APK (Mega Hileli)

DOWNLOAD Beyblade Burst v6.3.0 PARA HİLELİ APK

aksiyon ve Beyblade oyunları, yapımcılığını Hasbro Inc. stüdyosunun üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Beyblade ile bulunduğunuz arenada rakiplerinizle çarpışmak ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Beyblade Burst MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm arenaları, Beyblade parçalarının kilidi açık

bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm Beyblade ve yan ürünlerini kullanabilirsiniz. Özel Beyblade parçaları, dünyanın dört bir yanından oyuncular, zorlu arenalar ve dahası sizleri bekliyor. 

Beyblade Burst v6.3.0 sürümünde etkinlikler için düzenlemeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

BEYBLADE BURST app Play Store’da 300.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Beyblade Burst v6.3.0 MOD APK DOWNLOAD

Beyblade Burst v6.3.0 MOD APK KURULUMU

Beyblade Burst v6.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Beyblade Burst 6.3.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Beyblade Burst 6.3.0 hile apk : oyun içindeki arena ve malzemelerin kilidi açıktır.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani TEK APK dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.(OBB Dosyasına gerek yoktur.)Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar