Bhop Pro v1.7.0 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Bhop Pro v1.7.0 PARA HİLELİ APK, zorlu parkur oyunları yapımcılığını Begma stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümde engelleri aşarak ilerlemek, aşağı düşmeden yüksek puanlara ulaşmaktır.

Bhop Pro MOD APK sınırsız para hileli, bu sayede dilediğiniz bıçakları satın alabilir, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Farklı oyun modları, Counter-Strike: Global Offensive oyunundan onlarca ekipman, karmaşık bölümler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Bhop Pro v1.7.0 sürümünde TPS-FPS kamera açıları, yeni harita ve eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Bhop Pro Play Store’da 75.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

Bhop Pro v1.7.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bhop Pro 1.7.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar