Bid Wars Açık Artırma v2.13.5 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Bid Wars – Depolama Açık Artırma Tycoon v2.13.5 PARA HİLELİ APK, ticaret, müzayede ve işletme oyunları yapımcılığını Tapps Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehirlerde açık artırmalara katılmak, eşyaları ucuza satın almak ve daha pahalı fiyattan satarak para kazanmaya çalışmaktır. 

Bid Wars Storage Auctions MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, bu sayede dilediğiniz eşyaları satın alabilir, değerli antikalara sahip olabilirsiniz. Yüzlerce eşya, farklı şehirler, zengin rakiple ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Bid Wars Depo Müzayedesi v2.13.5 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

Bid Wars – Storage Auctions and Pawn Shop Tycoon Play Store’da 2.350.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Bid Wars Açık Artırma v2.13.5 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Bid Wars Açık Artırma v2.13.5 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

Bid Wars Storage Auctions v2.13.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bid Wars Storage Auctions 2.13.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Bid Wars Storage Auctions 2.13.5 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyun bazı cihazlarda durduruldu hatası verebilir, yapımcı kaynaklı bir sorundur.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar