Big Hunter v2.9.8 MOD APK | PARA HİLELİ

Download Big Hunter v2.9.8 PARA HİLELİ APK, zaman geçirmek için oyunlar, yapımcılığını KAKAROD INTERACTIVE firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız avcı karakterleri ile bulunduğunuz görevlerde hedef olan hayvanı avlamak ve hayatta kalmaktır.

Big Hunter MOD APK sınırsız para hileli, ücretli bölümün kilidi açık ve sıkıcı reklamlar kaldırılmıştır bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm eşyaları satın alabilirsiniz. Farklı silahlar, komik karakterler, tehlikeli hayvanlar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Big Hunter v2.9.8 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Big Hunter v2.9.8 MOD APK KURULUMU

Big Hunter v2.9.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Big Hunter 2.9.8 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Big Hunter 2.9.8 bölüm hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan bölümlerin kilidi açıktır.

Big Hunter v2.9.8 MOD APK DOWNLOAD

Big Hunter | Yeni ve Eski Sürümleri

Big Hunter mod

Big Hunter v2.9.8 MOD APK | PARA HİLELİ

0
Download Big Hunter v2.9.8 PARA HİLELİ APK, zaman geçirmek için oyunlar, yapımcılığını KAKAROD INTERACTIVE firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...
Big Hunter mod

Big Hunter v2.9.5 MOD APK | PARA HİLELİ

0
Download Big Hunter v2.9.5 PARA HİLELİ APK, zaman geçirmek için oyunlar, yapımcılığını KAKAROD INTERACTIVE firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar