Bigfoot Monster Hunter Online v0.874 MERMİ HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Bigfoot Monster Hunter Online v0.874 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve gerilim türündeki oyunları yapımcılığını OneTonGames stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz vahşi doğa içinde silah ve ekipmanlar ile koca ayağı avlamaktır. 

- Advertisement -

Bigfoot Monster Hunter Online içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yaratığa ve diğer hayvanlara karşı daima üstün olabilirsiniz. Geniş harita, dünyanın dört bir yanından ortağınız olan oyuncular, tehlikeli bir yaratık ve dahası sizleri bekliyor. 

Bigfoot Monster Hunter Online v0.874 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Bigfoot Monster Hunter Online Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Bigfoot Monster Hunter Online v0.874 MERMİ HİLELİ APK  DOWNLOAD
Bigfoot Monster Hunter Online v0.874 MOD APK KURULUMU

Bigfoot Monster Hunter Online v0.874 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bigfoot Monster Hunter Online 0.874 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz daima artar.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar