Bike Rider Mobile v1.00.0 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Bike Rider Mobile v1.00.0 PARA HİLELİ APK, motosiklet sürme ve yarış oyunları yapımcılığını T-Bull firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolün sağladığınız motosiklet ile bulunduğunuz yol üstünde rakibinizle yarışmak ve ondan önce bitiş çizgisine varmaktır.

Bike Rider Mobile MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz motosikletleri satın alıp rahatça geliştirebilirsiniz. Zorlu rakipler, uzun yollar, farklı modellerde motosikletler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Bike Rider Mobile v1.00.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Bike Rider Mobile: Moto Race & Highway Traffic Play Store’da henüz tamamen sunulmamıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Bike Rider Mobile v1.00.0 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Bike Rider Mobile v1.00.0 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

Bike Rider Mobile v1.00.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bike Rider Mobile 1.00.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Bike Rider Mobile 1.00.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar