Bit City v1.2.4 PARA / ALTIN HİLELİ MOD APK

Bit City v1.2.4 PARA HİLELİ APK, şehir inşa etme ve yönetim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını NimbleBit LLC stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine şehrinizi kurmak ve geliştirmeye çalışmaktır. Bit City içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm yapı birimlerini inşa edebilir, görevleri kolayca tamamlayıp şehrinizi büyütebilirsiniz. Geniş oyun alanı, inşa edilebilir onlarca bina, bitmek bilmeyen görevler ve dahası sizleri bekliyor. Bit City v1.2.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bit City Play Store’da 15.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -


GOOGLE PLAY AÇIKLAMALARI

Kendi Bit Şehir inşa etmek! küçük bir kasabasında başla ve Tiny Tower yaratıcıları bu şehir bina boşta oyunda gelişen metropol kadar büyür. kar toplamak ve şehir büyümeye devam yükseltmeleri yatırım. arabalar, uçaklar ve gemiler yeni tip ile şehir doldurun. şehrin görünümünü özelleştirmek için ünlü yerlerinden de dahil olmak üzere serin yeni binalar, kilidini. Ne için bekliyorsun? Şimdi SİZİN kendi Bit Şehir oluşturmaya başlayın!


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Bit City v1.2.4 PARA / ALTIN HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
Bit City v1.2.4 MOD APK İNDİR – 62MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Bit City KURULUMU

Bit City v1.2.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bit City 1.2.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Bit City 1.2.4 para altın apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar