Blade Bound v2.2.5 MOD APK | MEGA HİLELİ

Download Blade Bound v2.2.5 YETENEK HİLELİ APK, aksiyon, RPG oyunları, yapımcılığını Artifex Mundi stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçı ile bulunduğunuz görevlerde karşınıza çıkan yaratıkları yok etmek ve bölüm sonuna ulaşmaktır.

Blade Bound: Hack’n’Slash of Darkness Aksiyon RPG MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, seri özel yetenek kullanma hileli, bu sayede istediğiniz ekipmanlara sahip olabilir, yenilmez bir savaşçıya dönüşebilirsiniz. Mistik bir dünya, onlarca silah – zırh, bölüm sonu patronları ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Blade Bound v2.2.5 sürümünde yeni görevler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Blade Bound v2.2.5 MOD APK KURULUMU

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

UYARI : oyun içinde para ve elmas harcadıkça artar. (düşük fiyatlı ürünlerden başlayarak sahip olduğunuz miktarı artırın)

Blade Bound v2.2.5 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.artifexmundi.balefire” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Blade Bound v2.2.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Blade Bound 2.2.5 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz daima artar.

Blade Bound 2.2.5 elmas hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz daima artar.

Blade Bound 2.2.5 yetenek hile apk : oyun içinde yeri olarak özel yetenek kullanabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Blade Bound v2.2.5 MOD APK DOWNLOAD

Blade Bound | Yeni ve Eski Sürümleri

Blade Bound MOD APK

Blade Bound v2.2.5 MOD APK | MEGA HİLELİ

0
Download Blade Bound v2.2.5 YETENEK HİLELİ APK, aksiyon, RPG oyunları, yapımcılığını Artifex Mundi stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçı...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar