Block Gun v1.13 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Block Gun: PVP Savaş FPS Silah Online Oyunları v1.13 PARA HİLELİ APK,

Aksiyon, FPS ve küp adam oyunları, yapımcılığını Haz LTD stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve bölümde birinci olmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Block Gun içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silah ve ekipmanları satın alabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, bitmek bilmeyen silahlı çatışmalar, farklı ekipmanlar, karmaşık çatışma alanları ve dahası sizleri bekliyor. 

Block Gun v1.13 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Block Gun: FPS PvP War – Online Gun Shooting Games Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Block Gun v1.13 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Block Gun v1.13 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Block Gun v1.13 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Block Gun v1.13 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Block Gun v1.13 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Block Gun v1.13 seviye hile apk : tüm silahları kullanabilmek için oyuna yüksek seviyede başlarsınız.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar