Block Tank Wars 3 v1.19 PARA HİLELİ APK

BLOCK TANK WARS 3 V1.19 MOD APK – MEGA HİLELİ

Block Tank Wars 3 v1.19 PARA HİLELİ APK, tank savaş oyunlarını seven hocalarımın kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını GDCompany stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan başarılı oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız tank ile bulunduğunuz bölümlerde karşınıza düşman tanklarını yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Block Tank Wars 3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz tank, silah ve tasarımlara sahip olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, yok edici silahlara sahip tanklar, güçlü düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Block Tank Wars 3 v1.19 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Block Tank Wars 3 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.


- Advertisement -

Blok Tank Savaşları 2 oyunu Blok Tank Savaşları ilk başarılı kısmına devamı. önceki bölümünde oyun dayalı Entegre gelişmiş oyun ve bilgisayar grafikleri.
Sadece tanklar yükseltmeleri şimdi ama aynı zamanda oyunun ilk bölümünde erişilebilir değildi beceri ve ikramiye mevcuttur. Her seviye ayrıntılarıyla işlenmiş ve iyi dengelenmiştir. Eski versiyon bulanık tanklar üst seviye çizilmiş eyleme dönüştü!

Özellikler:
* Kapsamlı seviyeleri ile 72 + singleplayer misyonları
Seçtiğiniz için * 7 farklı tank tipleri
* Her tankı yükseltilmiş ve yeni çalışma araçları ile donatılmış olabilir!
* Beceri sistemi ve gelişme!
* Hiçbir bağış, içerik iyi dengelenmiş olduğunu
* Ilk bölümünün kapsayan oyun şimdi artırıldı!

oyun başlatılır ve sürekli güncellenecektir. bizim oyun topluluğuna fikirlerinizi yorumlara ekleyin!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Block Tank Wars 3 v1.19 PARA HİLELİ APK DOWNLOAD
Block Tank Wars 3 v1.19 MOD APK İNDİR – 96MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk
Block Tank Wars 3 Google Play Bağlantısı

Google Play Uygulaması İle Orjinal Programı İndir

[alert variation=”alert-success”]

Block Tank Wars 3 v1.19 PARA HİLELİ APK KURULUMU

Block Tank Wars 3 v1.19 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Block Tank Wars 3 1.19 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Block Tank Wars 3 1.19 altın hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz daima artar. (altınla satılan ilk kasayı açmadan önce diğer ürünlerden alarak 150 altın biriktirin)

Block Tank Wars 3 1.19 hile apk : oyun içinde sürekli kasa açarak gerçek parayla satılan tank ve silahlara da sahip olabilirsiniz.

[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

 

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar