Bloons TD 5 v3.15 – PARA HİLELİ APK

Bloons TD 5 v3.15 PARA HİLELİ APK, DOWNLOAD apk, APK indir, savunma türündeki oyunları seviyorsanız yapımcılığını ninja kiwi firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız maymun kuleleri ile bulunduğunuz bölümdeki tüm balonları yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Bloons TD 5 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm özellikler kullanıma açık, yüksek seviye hileli, sınırsız token hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm maymun kulelerini kullanabilir, balonlara karşı yenilmezliğini garanti altına alabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, özel yeteneklere sahip maymunlar, balon akınları ve dahası sizleri bekliyor. Bloons TD 5 v3.15 sürümünde yeni etkinlikler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bloons TD 5 Play Store’da 10.99TL’dir, 190.000’den fazla indirilmiştir.

- Advertisement -

Eşsiz derinlik ve tekrarlanabilirlik ile beş yıldızlı kule savunma.

Muhteşem kuleler inşa edin, en sevdiğiniz yükseltmeleri seçin, havalı Özel Ajanlar kiralayın ve tarihin en popüler kule savunma serisinin en yeni versiyonunda son işgalci Bloon’u bırakın.

Bloons TD 5, hayranlara ve yeni oyunculara eğlenceli ve zorlayıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Bunun gibi harika özellikler:

  • Aktif Yeteneklere sahip 21 güçlü kule ve 2 yükseltme yolu
  • 50+ Parkur
  • Özel koda sahip iki oyuncu kooperatif oyunu op parçaları
  • 10 Özel Ajanlar
  • 10 Özel Görevler
  • 250 + Rastgele Görevler
  • Yeni Bloon düşmanları – daha sert Camos, Regrower Bloons ve korkunç ZOMG
  • 3 farklı oyun modu
  • Bir parça mastering sonra Freeplay modu
  • Herkesin oynayabileceği 3 zorluk ayarı ve aile dostu tema

Ve bu sadece bir başlangıç ​​- düzenli güncellemeler Bloons TD 5’i gelecek aylar boyunca taze, eğlenceli ve zorlayıcı tutacak. Şimdi biraz Bloons pop zamanı!

İzinler Hakkında Not: Bloons TD 5, ücretsiz olarak Monkey Money kazanılan ödüllü video reklamlarla etkileşim kurma seçeneğinize sahip olmanız için harici depolama alanınıza okuma ve yazma erişimine izin verir. Depolanan veri miktarıyla ilgili herhangi bir sorun varsa, lütfen support@ninjakiwi.com adresinden bize ulaşın.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Bloons TD 5 v3.15 – PARA HİLELİ APK DOWNLOAD
(HİLELİ) Bloons TD 5 v3.15 MOD APK İNDİR – 94MB

(HİLELİ) YEDEK LİNK Yandex Disk

(HİLESİZ) Bloons TD 5 v3.15 FULL APK İNDİR – 94MB

(HİLESİZ) YEDEK LİNK Yandex Disk
[alert variation=”alert-success”]

KURULUMU

Bloons TD 5 v3.15 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bloons TD 5 3.15 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Bloons TD 5 3.15 seviye hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yüksek seviyeden başlarsınız.

Bloons TD 5 3.15 hile apk : oyun içindeki tüm özellikler ve ücretli paketler kullanıma açıktır.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar