Bloons TD 5 v3.18 APK MOD PARA HİLELİ

DOWNLOAD Bloons TD 5 v3.18 PARA HİLELİ APK

Savunma türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ninja kiwi firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız maymun kuleleri ile bulunduğunuz bölümdeki tüm balonları yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Bloons TD 5 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm özellikler kullanıma açık, yüksek seviye hileli, sınırsız token hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm maymun kulelerini kullanabilir, balonlara karşı yenilmezliğini garanti altına alabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, özel yeteneklere sahip maymunlar, balon akınları ve dahası sizleri bekliyor. 

Bloons TD 5 v3.158 sürümünde yeni etkinlikler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Bloons TD 5 Play Store’da 10.99TL’dir, 190.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Bloons TD 5

Bloons TD 5 v3.18 APK MOD PARA HİLELİ DOWNLOAD


Bloons TD 5 v3.18 APK MOD PARA HİLELİ KURULUMU

Bloons TD 5 v3.18 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bloons TD 5 3.18 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Bloons TD 5 3.18 seviye hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yüksek seviyeden başlarsınız.

Bloons TD 5 3.15 hile apk : oyun içindeki tüm özellikler ve ücretli paketler kullanıma açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar