Bloons TD 6 v11.0 MOD APK | MEGA HİLELİ

Bloons TD 6 v11.0 PARA HİLELİ APK, taktik ve savunma oyunları yapımcılığını Ninja Kiwi firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız maymun kuleleri ile bulunduğunuz bölümlerde balon akınlarını durdurmak ve kendi bölgenizi savunmaktır.

Bloons TD 6 MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, tüm kulelerin kilidi açık hileli, tüm kahramanların kilidi açık hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm maymun kulelerine sahip olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen balon akınları, onlarca bölüm, özel yeteneklere sahip kahramanlar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Bloons TD 6 v11.0 sürümünde yeni harita eklenmiş olup, karakterlerde geliştirmeler yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Bloons TD 6 Play Store’da 31.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Bloons TD 6 v11.0 MOD APK

Bloons TD 6 v11.0 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD


Hileli APK – Mod APKHilesiz APK – Full APK – Orjinal APK
Bloons TD 6 v11.0 MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMUUYARI : oyunda ilk bölüm yani eğitim modu bitene kadar sizden istenileni yapın, daha fazlasını yapmayın, maymunları fazladan yerleştirmeyin yoksa oyun tıkanır kapatıp-açmak zorunda kalırsınız.

Bloons TD 6 v11.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bloons TD 6 11.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, para miktarınız azalmaz. (sadece olan paranız kadar harcama yapabilirsiniz, zaten en yüksek fiyatlı ürün 100’dür hepsine yeter.)

Bloons TD 611.0 altın hile apk : oyunda savaş alanında dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, altınınız azalmaz. (altın miktarını artırmak için maymun-kule al-sat yapabilirsiniz)

Bloons TD 6 11.0 geliştirme hile apk : oyun içinde maymunlar ve kuleler ilk xp kazanmasının ardından xp gereksinimi olmadan geliştirilebilir.

Bloons TD 6 11.0 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan kahraman maymunların kilidi açıktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar