Bloons TD 6 v8.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Bloons TD 6 v8.0 PARA HİLELİ APK

strateji ve kule savunma oyunları, yapımcılığını Ninja Kiwi firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ve maymun kuleleri ile bulunduğunuz bölümde balonları patlatmak ve kendi bölgenizi korumaktır.

- Advertisement -

Bloons TD 6 MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli
  • tüm kulelerin kilidi açık hileli
  • tüm kahramanların kilidi açık hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm maymun kulelerine sahip olabilirsiniz. Onlarca bölüm, patlamak bilmeyen balonlar, özel silahlara sahip kuleler ve dahası sizleri bekliyor

Bloons TD 6 v8.0 sürümünde yeni harita, kahraman eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. 

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Bloons TD 6 Play Store’da 31.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Bloons TD 6 v8.1 MOD APK – MEGA HİLELİ DOWNLOAD


Hilesiz APK – Full APK – Hazırlanıyor..


Hileli APK – Mod APK
Bloons TD 6 v8.1 MOD APK – MEGA HİLELİ KURULUMU

UYARI : oyunda ilk bölüm yani eğitim modu bitene kadar sizden istenileni yapın, daha fazlasını yapmayın, maymunları fazladan yerleştirmeyin yoksa oyun tıkanır kapatıp-açmak zorunda kalırsınız.

Bloons TD 6 v8.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bloons TD 6 8.1 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, para miktarınız azalmaz. (sadece olan paranız kadar harcama yapabilirsiniz, zaten en yüksek fiyatlı ürün 100’dür hepsine yeter.)

Bloons TD 6 8.1 altın hile apk : oyunda savaş alanında dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, altınınız azalmaz. (altın miktarını artırmak için maymun-kule al-sat yapabilirsiniz)

Bloons TD 6 8.1 geliştirme hile apk : oyun içinde maymunlar ve kuleler ilk xp kazanmasının ardından xp gereksinimi olmadan geliştirilebilir.

Bloons TD 6 8.1 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan kahraman maymunların kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar