Bloons TD Battles v6.1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Bloons TD Battles v6.1.2 PARA HİLELİ APK

savunma ve savaş oyunları, yapımcılığını ünlü Ninja Kiwi stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savunma kuleleri ve maymunlar ile bölgenizi işgal edin balonları yok etmek, görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Bloons TD Battles MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız enerji hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm rakiplerinizi yenebilirsiniz. Bitmek bilmeyen balon akınları, farklı oyun modları, özel yetenekler ve dahası sizleri bekliyor.

Bloons TD Battles v6.1.2 sürümünde yeni mücadeleler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontorller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Bloons TD Battles Google Play Storede 740.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Bloons TD Battles v6.1.2 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Bloons TD Battles v6.1.2 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Bloons TD Battles v6.1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bloons TD Battles 6.1.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Bloons TD Battles 6.1.2 enerji hile apk : oyuna giriş yaptığınızda enerji miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar