Bombsquad Defuse The Bomb v2.1 MOD APK – (Tüm Kilitler Açık)

DOWNLOAD Bombsquad Defuse The Bomb v2.1 FULL APK

bomba imha oyunları, yapımcılığını Omnilabs LTD firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız bomba imha uzmanı ile bulunduğunuz bölümde ekipmanları kullanarak karşınızdaki bombayı patlamadan durdurmak ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Bombsquad Defuse The Bomb MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm bölümlerin kilitlerini açık

bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bombaları imha edebilirsiniz. Onlarca bölüm, karmaşık sistemler, farklı aletler ve dahası sizleri bekliyor. 

Bombsquad Defuse The Bomb v2.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Bombsquad – Defuse The Bomb Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Bombsquad Defuse The Bomb v2.1 MOD APK DOWNLOAD

Bombsquad Defuse The Bomb v2.1 MOD APK KURULUMU

Bombsquad Defuse The Bomb v2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bombsquad Defuse The Bomb 2.1 hile apk : oyun içindeki tüm bölümlerin kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar