Bridge Constructor v6.1 FULL APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Bridge Constructor v6.1 FULL APK, inşa etme ve simülasyon türündeki oyunları yapımcılığını ClockStone STUDIO firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.

Amacınız bulunduğunuz bölümde 2 farklı noktayı inşaat malzemelerini kullanarak birleştirmek ve araçların geçmesini sağlamaktır. 

- Advertisement -

Bridge Constructor içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız oyun içi para hileli ve tüm bölgelerin-bölümlerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümleri en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Onlarca bölüm, farklı bölgeler, zorlu inşaat işleri ve dahası sizleri bekliyor. 

Bridge Constructor v6.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Bridge Constructor Play Store’da 4.20TL’dir 50.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Bridge Constructor v6.1 FULL APK  DOWNLOAD
Bridge Constructor v6.0 MOD APK KURULUMU

Bridge Constructor v6.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bridge Constructor 6.1 jeton hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk bölümden sonraki bölümlerde jeton miktarınız sınırsızdır bu sayede ipuçlarını açabilir, sınırsız malzeme bütçesine sahip olabilirsiniz.

Bridge Constructor 6.1 hile apk : oyun içindeki ekstra bölgelerin kilidi açıktır.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar