Bubbu – My Virtual Pet 1.50 MOD APK – PARA HİLELİ

Bubbu – My Virtual Pet 1.50 mod APK PARA HİLELİ,Yeni sanal evcil hayvanınız Bubbu ile tanışın. O, lezzetli yemek yemeyi, selfi çekmeyi, arkadaşlarını ziyaret etmeyi ve dans etmeyi seven şirin, duygusal ve sevimli bir kedidir. Bubbu’nun evinde eğlenin ve evcil hayvanınızın hayatı hakkında diğer sırları keşfedin. O sizi kesinlikle şaşırtacak! Çok maceracı faaliyetler ile Bubbu’nun renkli dünyasını keşfedin!

• Bubbu beslemeniz için giyinmiş, sarınmış ve yıkanmış bekliyor. Bu güzel kedi sizin sevgi ve ilginize her geçen gün ihtiyaç duyar, yani sabahtan gece yarısına kadar ona iyi bakın. Özetle, pisinizin her zaman mutlu olduğundan, gülümsediğinden ve asla aç, uykulu, hasta veya sıkılmış olmadığından emin olun.

- Advertisement -

• Korkak Bubbu’yu sergi salonuna alın ve onu şık giyindirin. Aynı zamanda sevimli evcil hayvanınız için rüya ev yapmayı unutmayın. Pisi’nin güzel, serin ve rahat evini yapmak için en güzel mobilyaları seçin ve dilediğiniz yere yerleştirin.

 

• 30’dan fazla eğlenceli mini oyun sayesinde para veya gıda kazanacak bunlarla da sanal kedine öğeler satın alabileceksin. Birbirinden eğlenceli mini oyunlar var: Catcher, Cat Connect, Find the Cat, 2048, Paint the Cat, Jump, Pop Balloons, Cheese Builder, Fish Ninja, Cat Sings, Nightmare, Jumping Cat, Diver, Stick Ninja, vb. Arkadaşlarınızla yarışın ve en yüksek puanları toplayıp liderlik koltuğuna oturmayı başarın.

• Bazen Bubbu doktor yardımına ihtiyaç duyar.Çünkü çok sık koltuktan atlar. Bazen demini oyunlar oynarken teklikeli uçuşlar yapar. Bubbu’yu hastaneye götürün ve havalı araçlarla onu iyileştirin. Onun diş ağrısını geçirin, ateşini düşürün, yaralı kuyruğunu ya da kırık kemiklerini iyileştirin. Doktor eğlenceye başlasın!

• Her gün çarkıfelek döndürün, günlük görevleri tamamlayın ve ekstra ödüller kazanmakiçin arkadaşlarınızın evlerini ziyaret edin. Görevleri tamamlayarak evcil hayvanınıza özel şeyler satın almak için kullanabileceğiniz elmaslar kazanırsınız.

• Bubbu’nın arazisi sana tonlarca aktivite sunuyor. Bubbu’nın evini harika bir kedi villasına dönüştürün. Bahçede organik gıdaları büyütün ve gerçek bir çiftçi olarak ineklerden her gün süt sağın. Harika arabanızla herkesle sohbet edin ve birlikte yükseklere yolculuk yapın. Denizkenarına yürüyüşe çıkın,balık tutmaya veya dalışa gidin. Şehre gidebilir, hatta uzaylı istilasına karşı gezegeni savunmak için roket ile uzaya seyahat edebilirsiniz. Futbol ve basketbol oynayın, deniz kayaları üzerinden geçin veya ağaca tırmanın. Gündüz-gece demeden değişin ve doğanın seslerini keyifle dinleyin.

Evde kedi besleyemiyorum ama kedileri çok seviyorum diyorsan bu oyun tam da sana göre! Hadi Bubbu’yu daha fazla bekletme ve hemen birlikte eğlenmeye başla!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Bubbu – My Virtual Pet 1.50 mod APK DOWNLOAD

Bubbu – My Virtual Pet 1.50 MOD APK DOWNLOAD 77 MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Bubbu – My Virtual Pet KURULUMU

Bubbu – My Virtual Pet 1.50 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar