Bullet Force v1.53 APK MOD – RADAR HİLELİ

DOWNLOAD Bullet Force v1.53 RADAR HİLELİ APK

Silahlı çatışma türündeki oyunlar, yapımcılığını Blayze Games, L.L.C. stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz çatışma alanı içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve bölümde birinci olmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Bullet Force içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • radar hileli
  • cisimlerin arkasından düşmanı görme hileli

olarak sunuyorum bu sayede rakiplerinize karşı daima üstünde olabilir, tuzak kurup, baskınları önleyebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, gerçek modellerde silahlar, bitmek bilmeyen mücadele ve dahası sizleri bekliyor. 

Bullet Force v1.53 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Bullet Force Play Store’da 690.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Bullet Force v1.53 APK MOD – RADAR HİLELİ DOWNLOAD

UYARI TAM KURULUM ŞARTTIR, rardan çıkarma işlemini yapmak zorundasınız, aksi halde oyun durduruldu hatası verir.

Bullet Force v1.53 APK MOD – RADAR HİLELİ KURULUMU

Bullet Force v1.53 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.blayzegames.iosfps” ve Android/obb klasörüne atalım.

Bullet Force v1.53 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bullet Force 1.53 radar hile apk : oyun içinde mini haritada ve duvarların arkasından düşmanları görürsünüz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar