Call of Duty Legends of War 1.0.0 FULL APK

DOWNLOAD Call of Duty Legends of War 1.0.0 FULL APK

Aksiyon, FPS, silahlı çatışma ve kıyasıya mücadelenin olduğu oyunlar, yapımcılığını ünlü Activision firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur.

- Advertisement -

Amacınız kontrolünü sağladığınız askeri karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinizle kıyasıya mücadele etmek ve takımınızla beraber galip gelmeye çalışmaktır. Onlarca silah, dünyanın dört bir yanından oyuncular, uzun süren mücadeleler ve dahası sizleri bekliyor. Silahlarınız, takımınız, karmaşık oyun alanları parmaklarınızın ucunda olacaktır.

Call of Duty Legends of War 1.0.0 sürümünde erken erişim olarak sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Call of Duty Legends of War henüz ülkemiz için Play Store üzerinden sunulmamıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Call of Duty Legends of War 1.0.0 FULL APK DOWNLOAD

UYARI : oyun hala beta sürecinde günlük veya toplam oyuncu limiti olabilir paylaştığım “13 Ara 2018 @ 20:58″ tarihte sorunsuz olarak çalışmaktadır, sonrası için garanti veremem giriş sorunu yaşayabilirsiniz.

Call of Duty Legends of War 1.0.0 FULL APK KURULUMU

Call of Duty Legends of War 1.0.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.activision.callofduty.shooter” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Call of Duty Legends of War 1.0.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar