Call of Duty Mobile v1.0.9 FULL APK

Download Call of Duty Mobile v1.0.9 FULL APK, hayatta kalma, aksiyon ve FPS oyunları, yapımcılığını Activision Publishing stüdyosunun üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmektir. Silahlı çatışmalar, bitmek bilmeyen kovalamaca, farklı araçlar ve dahası sizleri bekliyor. Tek veya takımınız ile teknolojik çağda mücadeleye katılın.

Call of Duty Mobile v1.0.9 sürümünde yılbaşı teması, 2.sezon etkinlikleri ve zombi modu sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Call of Duty Mobile v1.0.9 FULL APK KURULUMU

- Advertisement -

Call of Duty Mobile v1.0.9 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.activision.callofduty.shooter” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Call of Duty Mobile v1.0.9 FULL APK dosyamızı indirip kuralım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Call of Duty Mobile v1.0.9 FULL APK DOWNLOAD

Call of Duty Mobile | Yeni ve Eski Sürümleri

Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile v1.0.9 FULL APK

0
Download Call of Duty Mobile v1.0.9 FULL APK, hayatta kalma, aksiyon ve FPS oyunları, yapımcılığını Activision Publishing stüdyosunun üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir....
Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile v1.0.8 FULL APK

0
Call of Duty Mobile v1.0.8 FULL APK, aksiyon, FPS ve kıyasıya silahlı çatışma oyunları, yapımcılığını Activision Publishing firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir....

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar