Candy Crush Saga v1.141.1.1 MEGA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Candy Crush Saga v1.141.1.1 HAMLE, CAN, TÜM BÖLÜMLER AÇIK HİLELİ APK, şeker kırma oyunları, yapımcılığını ünlü KING firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde en az üç aynı şekere yan-yana getirmek patlatmak ve sizden istenilen görevleri tamamlamaktır. 

Candy Crush Saga içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani +100 hamle hileli, tüm bölümler açık, sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz bölümden başlayıp rahatça tamamlayabilirsiniz. Yüzlerce bölüm, kırılmayı bekleyen şekerler, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Candy Crush Saga v1.141.1.1 sürümünde yeni seviyeler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D-2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Candy Crush Saga Google Play Store’da 24.100.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Candy Crush Saga v1.141.1.1 MOD APK – MEGA HİLELİ  DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : hamle hilesi ilk 5 ve bazı bölümlerde aktif olmayabilir. (bölümlerin %85’inde hamle hilesi sorunsuzdur)
Candy Crush Saga v1.141.1.1 MOD APK KURULUMU

Candy Crush Saga v1.141.1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Candy Crush Saga 1.141.1.1 hamle hile apk : oyunda her bölüme +100 hamle sayısı ile başlarsınız.

Candy Crush Saga 1.141.1.1 bölüm hile apk : oyun içindeki tüm bölümler açıktır.

Candy Crush Saga 1.141.1.1 can hile apk : oyun içindeki canınız sınırsızdır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar