Car Simulator 2 v1.10 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Car Simulator 2 v1.10 PARA HİLELİ APK, araba sürme, açık dünya ve simülasyon oyunları yapımcılığını Oppana Games firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz şehirde sürüşler yapmak ve görevleri tamamlamaktır.

Car Simulator 2 MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız benzin hileli, bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, rahatça geliştirip yolların kralı olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı modellerde arabalar, bitmek bilmeyen yollar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Car Simulator 2 v1.10 sürümünde yeni araba eklenmiş olup, onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Car Simulator 2 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Car Simulator 2 v1.10 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Car Simulator 2 v1.10 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

Car Simulator 2 v1.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Car Simulator 2 1.10 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Car Simulator 2 1.10 benzin hile apk : oyun içinde yakıt bidonu sayınız sınırsızdır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar