CarX Drift Racing 2 v1.2.0 APK MOD – PARA ve ALTIN HİLELİ

DOWNLOAD CarX Drift Racing 2 v1.2.0 PARA HİLELİ APK

drift yapma ve araba simülasyon oyunları, yapımcılığını CarX Technologies stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz zorlu parkur içinde drift yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

CarX Drift Racing 2 MOD APK yani 

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli
  • araçların seviye kilitleri açık hileli 

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz araçları satın alıp rahatça geliştirebilirsiniz. Onlarca araba, keskin virajlar, ulaşılması güç puanlar ve dahası sizleri bekliyor. 

CarX Drift Racing 2 v1.2.0 sürümünde yollarla, arabalarla ilgili yenilikler ve hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensörl ile sağlanabilmektedir. 

CarX Drift Racing 2 Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


CarX Drift Racing 2 v1.2.0 APK MOD – PARA ve ALTIN HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki hile içeriğini okuyunuz.

CarX Drift Racing 2 v1.2.0 APK MOD – PARA ve ALTIN HİLELİ KURULUMU

CarX Drift Racing 2 v1.2.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.carxtech.carxdr2” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CarX Drift Racing 2 v1.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CarX Drift Racing 2 hile hakkında : oyun içinde dilediğiniz arabaları satın alıp, modifiye edebilirsiniz, ancak satın aldığınız arabalar bazen garajınızda gözükmez, tekrardan satın alıp direk yarışa girerseniz istediğiniz arabayı kullanabilirsiniz, tekrar satın aldığınızda araca yaptığınız modifiyeler gitmez, kalır böylece zaman kaybetmeden devam edebilirsiniz.

CarX Drift Racing 2 1.2.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

CarX Drift Racing 2 1.2.0 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar