CarX Drift Racing 2 v1.2.1 MOD APK (Para ve Altın Hileli)

DOWNLOAD CarX Drift Racing 2 v1.2.1 PARA HİLELİ APK

araba sürme ve drift yapma oyunları, yapımcılığını ünlü CarX Technologies firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz araba ile bulunduğunuz parkur içinde drift yapmak veya zamana karşı yarışıp yüksek puanlara ulaşmaktır. 

- Advertisement -

CarX Drift Racing 2 MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, araçların seviye kilitleri açık hileli

bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz araçları satın alıp rahatça geliştirebilirsiniz. Zorlu parkurlar, özel arabalar, modifiye sistemi ve dahası sizleri bekliyor. 

CarX Drift Racing 2 v1.2.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensörl ile sağlanabilmektedir. 

CarX Drift Racing 2 Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


CarX Drift Racing 2 v1.2.1 MOD APK DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki hile içeriğini okuyunuz.

CarX Drift Racing 2 v1.2.1 MOD APK KURULUMU

CarX Drift Racing 2 v1.2.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.carxtech.carxdr2” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CarX Drift Racing 2 v1.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CarX Drift Racing 2 hile hakkında : oyun içinde dilediğiniz arabaları satın alıp, modifiye edebilirsiniz, ancak satın aldığınız arabalar bazen garajınızda gözükmez, tekrardan satın alıp direk yarışa girerseniz istediğiniz arabayı kullanabilirsiniz, tekrar satın aldığınızda araca yaptığınız modifiyeler gitmez, kalır böylece zaman kaybetmeden devam edebilirsiniz.

CarX Drift Racing 2 1.2.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

CarX Drift Racing 2 1.2.1 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar