CarX Drift Racing v1.16.2 MOD APK (Araba ve Para Hileli)

DOWNLOAD CarX Drift Racing v1.16.2 PARA HİLELİ APK,

araba sürme ve drift yapma oyunları, yapımcılığını CarX Technologies firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkurda drift yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

CarX Drift Racing MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, tüm araçların kilidi açık

bu sayede istediğiniz parkurda yarışabilir, etkinlik araçları da dahil olmak üzere tüm arabaları sürebilirsiniz. Farklı modellerde arabalar, zorlu parkurlar, ulaşılması güç puanlar ve dahası sizleri bekliyor. 

CarX Drift Racing v1.16.2 sürümünde arabalar ve yollarla ilgili yenilikler yapılmıştır.  Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Drift Racing Play Store’da 1.000.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


CarX Drift Racing v1.16.2 MOD APK DOWNLOADTek APK (obb dosyasına gerek yok)

NOT : kurulumda sorun yaşayan için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.
CarX Drift Racing v1.16.2 MOD APK KURULUMU

CarX Drift Racing v1.16.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.CarXTech.CarXDriftRacingFull” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CarX Drift Racing v1.16.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CarX Drift Racing 1.16.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

CarX Drift Racing 1.16.2 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

CarX Drift Racing 1.16.2 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçların kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


1 COMMENT

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar