CarX Highway Racing v1.59.1 MOD APK – PARA HİLELİ

CarX Highway Racing v1.59.1 PARA HİLELİ APK, araba sürme, yarış ve drift yapma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını CarX Technologies firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz yolda daima ileri doğru gitmek, rakiplerinizle kapışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. CarX Highway Racing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, seviyeli araçların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, peşinizden ayrılmayan polisler, hızlı arabalar ve dahası sizleri bekliyor. CarX Highway Racing v1.59.1 sürümünde yeni yarışlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak veya sensör ile sağlanabilmektedir. CarX Highway Racing Play Store’da 85.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -


GOOGLE PLAY AÇIKLAMALARI

CarX Otoyol Yarışı size eşi benzeri görülmemiş bir sürüş deneyimi sağlayan gerçekçi bir fiziksel modeline dayanan bir kaç yarış oyunları arasında yer alıyor.

Sayısız rakipleri Yüz amansız polisten kaçmak ve yeni otoyol un sınırsız sayıda keşfetmek.

Sen adrenalin, spor arabalar ve yüksek hızlı karayolları dolu bir dünyada atılmak olacaktır!

Özellikle özellikleri:
– CarX Motoru tarafından Kontrollü
– Yüksek kaliteli otomobil modelleri
– Değişen gece gündüz ile detaylı bir ortam
– AI elemanları ile Tavizsiz rakipleri
– Canlı trafik ve acımasız polis
– Çeşitli oyun modları
– Kampanya modu, misyon ve görevler


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

CarX Highway Racing v1.59.1 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD
CarX Highway Racing v1.59.1 MOD APK İNDİR – 280MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

CarX Highway Racing KURULUMU

CarX Highway Racing v1.59.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CarX Highway Racing 1.59.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

CarX Highway Racing 1.59.1 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

CarX Highway Racing 1.59.1 araba hile apk : oyuna 100.seviye olarak başlarsınız, bu sayede görevsiz yani seviye kilidi olan araçları satın alabilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar