CarX Highway Racing v1.63.2 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD CarX Highway Racing v1.63.2 PARA HİLELİ APK

araba sürme ve yarış oyunları, yapımcılığını ünlü CarX Technologies stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız spor arabalar ile bulunduğunuz yol üstünde daima ileri doğru gitmek, rakiplerinizle yarışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. 

- Advertisement -

CarX Highway Racing MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli
  • seviyeli araçların kilidi açık

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Hızlı arabalar, zorlu yollar, güçlü rakipler ve dahası sizleri bekliyor. 

CarX Highway Racing v1.63.2 sürümünde yeni etkinlikler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak veya sensör ile sağlanabilmektedir.

CarX Highway Racing Play Store’da 90.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


CarX Highway Racing v1.63.2 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

CarX Highway Racing v1.63.2 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

CarX Highway Racing v1.63.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CarX Highway Racing 1.63.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

CarX Highway Racing 1.63.2 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

CarX Highway Racing 1.63.2 vip hile apk : oyuna giriş yaptığınızda vip yani altın direksiyon olarak başlarsınız.

CarX Highway Racing 1.63.2 araba hile apk : oyuna 100.seviye olarak başlarsınız, bu sayede görevsiz yani seviye kilidi olan araçları satın alabilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani TEK APK dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın. (OBB Dosyasına gerek yoktur.)Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar