CASE Animatronics Korku Oyunu v1.0 FULL APK

CASE Animatronics Korku Oyunu v1.0 FULL APK, DOWNLOAD APK, APK İNDİR, korku, gerilim türündeki oyun, yapımcılığını Azur Interactive Games Limited stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız polis merkezi içinden kurtulamaya çalışmaktır. Oyun henüz ülkemiz TÜRKİYE için sunulmadığından erken erişim ve tüm ücretli özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dedektifi belalı ortamdan kurtarabilirsiniz. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Karanlık ortamlar, garip bir yaratık, ürkütücü sesler ve dahası sizleri bekliyor. CASE Animatronics Korku Oyunu v1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. CASE: Animatronics – Horror game! Play Store’da henüz ülkemiz için sunulmamıştır.

CASE: Animatronics kelimenin gerçek anlamıyla korkunç ve zorlu bir birinci şahıs hayalet-korku oyunu. Kimliği belirsiz bir hacker polis merkezinin kontrolünü ele geçirmiş. Tüm çıkışları kilitlemiş ve elektriği kesmiş. Etrafta gittikçe yaklaşan garip metalik sesler duyuluyor. Sen, Dedektif Bishop, bu işten canlı çıkabilecek misin?
Polis merkezine hoş geldin. Burada geç saatlare kadar çalışmak bazen trajik sonuçlara yol açabiliyor. Adın John Bishop. İşten başını kaldırmayan, yorulmak nedir bilmeden gece yarılarına kadar soruşturmalar üzerinde çalışan bir dedektifsin. Uykusuz, yorgun bir geceyi daha merkezde çalışarak geçirirken eski bir dostundan beklenmedik, garip bir telefon alıyorsun ve tüm dünyan alt üst oluyor.
Polis merkezinin elektrikleri kesiliyor. Güvenlik sistemi hacklenmiş. Tüm çıkışlar kilitli. Ama bu gerçek sorunun yanında bir hiç.Birisi, bir ŞEY, seni takip ediyor. Karanlık korudorların derinliklerinde, odaların köşelerinde kırmızı gözler parlıyor. Gıcırtıya benzer, sallanan, tangırdayan metalik bir ses merkezin duvarlarında yankılanıyor. Bunlar animatronikler, biliyorsun, fakat bilinmeyen, korkunç bir şey onların kontrolünü ele geçirmiş. Yapman gereken açık: neler döndüğünü öğreneceksin, sabaha sağ çıkacaksın ve bu manyaklığın arkasında kimin olduğunu bulacaksın.TEMEL ÖZELLİKLERİ
Saklan
Bulunduğun yerdeki nesneler hayatını kurtarabilir. Dolaba veya masanın altına saklandığında animatronikler seni göremiyor!Sürekli hareket et
Sürekli hareket halinde ol, bir animatronikle karşılaşsan bile kaçıp kurtulma şansın var. Her şey sana bağlı!Bulmacaları çöz
Bu ürkütücü kaosun sebebini bulmaya çalış ve korkutucu görevleri tamamla!

- Advertisement -

Dinle
Sadece gördüklerine güvenme! Etrafındaki sesleri dikkatli dinle, en önemsiz gelen ses bile durumu tümüyle değiştirebilir!

Tableti Kullan
Diğer odalardaki durumu kontrol altında tutmak için tabletten güvenlik kameralarını izle fakat bir gözün de aletin pil göstergesinde olsun ve vaktinde şarj etmeye bak!

Hayatta kal
Tek bir yanlış hareketin seni ölüme götürebilir.

Korku oyunlarını seviyor musun? Bu oyunda kesinlikle sıkılmayacaksın, tansiyon sürekli zirvede olacak.
Youtube’da en çok izlenen korku oyunlarından biri! 100 milyondan fazla izlenme! BU KORKU GERÇEK!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

CASE Animatronics Korku Oyunu v1.0 FULL APK DOWNLOAD
CASE Animatronics Korku Oyunu v1.0 FULL APK İNDİR – 30MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

CASE Animatronics Korku Oyunu v1.0 SD DATA İNDİR – 88MB

Google Play Bağlantısı İndir
[alert variation=”alert-success”]

KURULUMU

CASE Animatronics Korku Oyunu v1.0 SD DATA dosyamızı indirip rar çıkaralım “com.aleson.casefiveanimatronicsfnaf” ve Android/obb klasörüne atalım.(obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CASE Animatronics Korku Oyunu v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar