Case Opener v1.8.7 KASA ve PREMİUM HİLELİ – APK MOD

DOWNLOAD Case Opener v1.8.7 KASA HİLELİ APK

Counter-Strike: Global Offensive ve kasa açma oyunları, yapımcılığını Efez Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz CS: GO kasalarını açmak değerli silah ve bıçakları toplayıp mini oyunlarda katlamaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Case Opener içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani 

  • sınırsız mystery kasa hileli
  • sınırsız bıçak kasası hileli
  • premium hileli

olarak sunuyorum bu sayede en iyi kasaları açıp değerli silahları ve bıçakları toplayabilirsiniz. Farklı mini oyunlar, yüzlerce ekipman, özel kasalar ve dahası sizleri bekliyor. 

Case Opener v1.8.7 sürümünde yeni etkinlikler ve mini oyun eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Case Opener Play Store’da 160.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Case Opener v1.8.7 KASA ve PREMİUM HİLELİ – APK MOD DOWNLOAD

Case Opener v1.8.7 KASA ve PREMİUM HİLELİ – APK MOD KURULUMU

Case Opener v1.8.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Case Opener 1.8.7 premium kasa hile apk : oyuna premium yani özel üye olarak başlarsınız.

Case Opener 1.8.7 mystery kasa hile apk : oyuna giriş yaptığınızda mystery kasa miktarına bakmanız yeterlidir.

Case Opener 1.8.7 premium kasa hile apk : oyuna giriş yaptığınızda premium kasa miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar