Castle Cats v2.4.1 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Castle Cats: Idle Hero RPG v2.4.1 PARA HİLELİ APK

kedileri ve macerasavaş oyunları, yapımcılığını PocApp Studios firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kediler ile bulunduğunuz kale içinde onları savaşa hazırlamak, görevleri yollamak ve gelişmelerini sağlamaktır. 

- Advertisement -

Castle Cats MOD APK yani Hileleri

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz kadar kutu açıp tüm kedilere sahip olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen savaşlar, onlarca kedi, özel yetenekler ve dahası sizleri bekliyor. 

Castle Cats v2.4.1 sürümünde yaz tatili etkinlikleri mevcut olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Castle Cats Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Castle Cats v2.4.1 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Castle Cats v2.4.1 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Castle Cats v2.4.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Castle Cats 2.4.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Castle Cats 2.4.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar