Catan Classic v4.6.9 FULL APK (Tam Sürüm)

DOWNLOAD Catan Classic v4.6.9 FULL APK,

strateji, masa ve yönetim oyunları yapımcılığını USM firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız topraklar üstünde halkınızı yönetmek, düşmanlarınıza ait bölgelere saldırmak ve kendi alanlarınızı korumaktır. 

- Advertisement -

Catan FULL APK tam sürüm bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz paketlerde oynayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı modlar, stratejinin önemli olduğu anlar, ticaret ve dahası sizleri bekliyor. 

Catan Classic v4.6.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Catan Play Store’da 29.99TL’dir 25.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Catan Classic v4.6.9 FULL APK DOWNLOAD

Catan Classic v4.6.9 FULL APK KURULUMU

Catan Classic v4.6.9 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Catan Classic full apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan paketlerin kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar