Champions Manager Mobasaka 1.0.70 FULL APK

Şampiyonlar Müdürü klasik FIFA futbol ile ‘Yönetici’ oyun birleştiren tutkulu bir futbol oyunu. Bu 2000’den fazla otantik lisanslı FIFPro oyuncu bulunuyor ve daha da önemlisi Real Madrid ve FC Bayern tam desteğine sahiptir. Zirvedeki kulüpler dünya çapında futbolseverler tarafından paylaşılır ve doğrudan yönetmek katılmak ve yarışmalar zevk vardır. zorluğun üstesinden ve pazarı domine ederek kendi ekibi, stadyumunu, dernek oluşturun.

—– Otantik Lisans —–
Resmi olarak FIFPro tarafından yetkilendirilmiş, bu oyun düzenli en doğru ve gerçek kulüp yöneticisi deneyimi sunmak için en yeni sezon verilerle günceller.

- Advertisement -

—– Gerçeklik Simülasyon —–
Birlikte alanına gerçek değişiklikler getiriyor hava simülatörü ile hareket yakalama teknolojisi lider Canlı sınıf 3D grafik, tüm insanlara en sürükleyici ve kan kaynama deneyimini vermektir.

—–Operasyon—–
Oyunun kahramanca anlarda, bir fark yaratabilir biridir. Pas Seç salya ya da bir maçın seyrini karar vur. parmağınızın tek basit slayt ile, her şey mümkün olur.

—– Esnek Taktik Ayarı —–
Oyunun sırasında, istediğiniz zaman oluşumunu ayarlayabilirsiniz. Kendi stilini Form ve en yetkili futbol ders kitabı oluşturmak.

—–Lig—–
lige küçükler itibaren oyunda çeşitli ligler vardır. Ayrıca, Şampiyonlar Ligi dört modları hepsi burada siz Kadrosu vitrin içindir.

—– —– Kulüpler
Real Madrid, Bayern Münih: dünyanın en iyi kulüpleri ile işbirliği içinde. Gelin ve kahramanları yan yana mücadele!

—– Ekibinizi Form —–
Süper yıldızlı yapın ve dünyadaki en güçlü kulübü kurmak. Formu Dağıtımınıza “MSN” “BBC” gibi kombinasyonlar ve toplama, keşfetme ve yıldızları yükselterek sonsuz eğlence keyfini çıkarın.

—– Stadı İnşaat —–
maç günlerinde, ev stadyum yükseltmek ve ev gelirinizi artırmak için unutma.


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Champions Manager Mobasaka 1.0.70 FULL APK  DOWNLOAD
Champions Manager Mobasaka 1.0.70 FULL APK DOWNLOAD 86 MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Champions Manager Mobasaka 1.0.70 SD DATA DOWNLOAD 272 MB

Google Play Bağlantısı

Champions Manager Mobasaka KURULUMU

Champions Manager Mobasaka 1.0.70 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.hoolai.ChampionsManager.gpen” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Champions Manager Mobasaka 1.0.70 APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar