City Fighter vs Street Gang v1.4.12 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD City Fighter vs Street Gang v1.4.12 PARA HİLELİ APK

Dövüş oyunları, yapımcılığını Game Theory Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun keyifli oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir içinde karşınıza çıkan rakiplerinizi bir güzel dövmek ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

City Fighter vs Street Gang içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede karakterinizi kolayca geliştirip rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen düşman akınları, özel yetenekleriniz, yumruklar-tekmeler ve dahası sizleri bekliyor. 

City Fighter vs Street Gang v1.4.12 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

City Fighter vs Street Gang Play Store’da 3.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


City Fighter vs Street Gang v1.4.12 PARA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD

City Fighter vs Street Gang v1.4.12 PARA HİLELİ APK MOD KURULUMU

City Fighter vs Street Gang v1.4.12 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

City Fighter vs Street Gang 1.4.12 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar