City Island Airport v2.6.2 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD City Island Airport v2.6.2 PARA HİLELİ APK

İnşa etme, yönetim ve işletme türündeki oyunlar, yapımcılığını Sparkling Society firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz ada üstüne havaalanları, yerleşim yerleri kurmak ve para kazanmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

City Island Airport içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli

olarak sunuyorum bu sayede tüm inşa işlerini rahatça yapabilir, görevleri tamamlayıp, adalarınızı rahatça düzenleyebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, halkınız, onlarca göre ve dahası sizleri bekliyor. 

City Island Airport v2.6.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

City Island Airport Play Store’da 70.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


City Island Airport v2.6.2 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : oyun içinde para ve elmas harcadıkça artar.

City Island Airport v2.6.2 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

City Island Airport v2.6.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

City Island Airport 2.6.2 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

City Island Airport 2.6.2 altın hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz daima artar.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar