Clash for Speed – Xtreme Combat Racing 1.1.3 Para Hileli MOD APK

Clash for Speed – Xtreme Combat Racing 1.1.3 Para Hileli MOD APK, yarış ve savaşın aynı anda gerçekleştiği bir oyundur. Aksiyon seviyesi çok yüksek olan bu zorlu yarışa var mısınız? Profesyonel imkanlara sahip olan, grafikleri ve ses efektlerini çok başarılı bulduğum bu oyunda müthiş bir yarış sizi bekliyor yegenlerim. Clash for Speed’in başlangıcında aracınızı nasıl kontrol edeceğinizi seçiyorsunuz. İsterseniz cihazınızın tilt özelliğini kullanabiliyorsunuz, isterseniz de butonları kullanarak aracınızı kontrol edebiliyorsunuz. Arabalar zırhlı ve saldırıya hazır şekilde tasarlanmış, yani rakiplerinize saldırma imkanına sahipsiniz.

Yarışa başladığınızda hem kendi arabanızın hem de rakip arabaların sağlık seviyesini görebiliyorsunuz. Yarış süresince rakiplerinize sürekli çarparak onların hızını azaltabiliyorsunuz ya da arabanızın ön kısmında bulunan hasar verici parçalar ile rakiplerinize arkadan çarparak sağlık seviyelerini düşürebiliyorsunuz. Aynı zamanda arabaların nitro özelliği de bulunuyor, bu nitronuz sayesinde bir anda hızlanarak hem kısa sürede daha çok mesafe katedebilirsiniz hem de düşmanlara hızlı çarparak verdiğiniz hasarı yükseletebilirsiniz. Arabalarınızı geliştirebileceğiniz, yeni arabalar satın alabileceğiniz bu oyunu hemen indirin!

- Advertisement -


Özellikler

– 5 eşsiz 3D – oyun ortamı : Yeşil Vadi, Floaters, Kayalık Yollar, Mistik Lav ve Bilimkurgu Yerçekimi. 
– 8 yükseltilebilir savaş arabası : Savaş, O’dare, Dustin, Ninja, Acımasız, Kafatası Ejderha, Kemik Çalkalayıcı ve Savaş. 
– Farklı seviyelerde 10 çeşit ölümcül silah . 
– İnanılmaz yükseltmeleri ile 5 On-Road Engeller ve 8 Off-Road Tuzakları . 
– 20 yükseltilebilir lastik ve 10 orijinal araba çıkartmaları (etiketler).
– Hızlı yarış için farklı saldırı oranlarına sahip 15 Ön Tanımlı Parça . 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Clash for Speed – Xtreme Combat Racing 1.1.3 Para Hileli MOD APK DOWNLOAD
Clash for Speed – Xtreme Combat Racing 1.1.3 Hileli Mod Apk indir – (25.4 MB)

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Clash for Speed – Xtreme Combat Racing 1.1.3 DATA indir – (118.1 MB)

Google Play Bağlantısı

Clash for Speed – Xtreme Combat Racing KURULUMU

Para hileli modda oynamak için önce
Clash for Speed – Xtreme Combat Racing 1.1.3 DATA
dosyasını indirerek içinden çıkan
com.tweaking.clashforspeed
klasörünü cihazınızın ana dizininden
SD/Android/obb klasörü içine kopyalayın.
Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar