Clear Vision 4 v1.1.3 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Clear Vision 4 v1.1.3 PARA HİLELİ APK

aksiyon, FPS ve çöp adam oyunları, yapımcılığını ünlü Eldring firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz görevlerde düşman hedeflerini etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır.

- Advertisement -

Clear Vision 4 MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • gerçek parayla satılan silahların kilidi açık

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğini silahları satın alıp, rahatça geliştirebilirsiniz. Farklı modellerde silahlar, tehlikeli hedefler, bitmek bilmeyen görevler ve dahası sizleri bekliyor.

Clear Vision 4 v1.1.3 sürümünde onlarca hata düzenlemesi yapılmış olup, oyun içi performans artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Clear Vision 4 – Brutal Sniper Game Play Store’da pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Clear Vision 4 v1.1.3 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Clear Vision 4 v1.1.3 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Clear Vision 4 v1.1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Clear Vision 4 1.1.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Clear Vision 4 1.1.3 silah hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan silahların kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar