Club Soccer Director 2019 v2.0.2 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Club Soccer Director 2019 v2.0.2 PARA HİLELİ APK

futbol menajerlik ve yönetim oyunları, yapımcılığını ünlü Go Play Games Ltd firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız menajer ile bulunduğunuz futbol takımını en iyi şekilde yönetmek, tüm ihtiyaçlarıyla ilgilenmek ve maçlarda galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Club Soccer Director 2019 MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • tüm liglerin kilidi açık
  • en yüksek rozet hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, takımınızı kolayca geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen maçlar, kulübünüze ait tüm işler, çalışanlarınız, futbolcular ve dahası sizleri bekliyor. 

Club Soccer Director 2019 v2.0.2 sürümünde onlarca hata düzenlenmiş olup, yeni özellikler sizleri bekliyor. 

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Club Soccer Director 2019 Play Store’da  pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Club Soccer Director 2019 v2.0.2 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Club Soccer Director 2019 v2.0.2 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Club Soccer Director 2019 v2.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Kulüp Futbol Direktörlüğü 2019 2.0.2 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Club Soccer Director 2019 2.0.2 rozet hile apk : oyuna en yüksek koçluk rozetine sahip olarak başlarsınız, bu sayede tüm takımları seçebilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar