Sending
User Review
5 (2 votes)

DOWNLOAD Club Soccer Director 2020 v1.0.3 PARA HİLELİ APK, futbol, strateji ve takım yönetim oyunları yapımcılığını Go Play Games Ltd stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız menajer ile bulunduğunuz futbol kulübünü en iyi şekilde yönetmek, teknik işlerle uğraşmak, mali durumu iyi hale getirmektir.

Club Soccer Director 2020 MOD APK sınırsız para hileli, tüm liglerin kilidi açık, en yüksek rozet hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, takımınızı kolayca geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen maçlar, gerçek takımlar, kulübün teknik – maddi – stadyum işleri ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Club Soccer Director 2020 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Club Soccer Director 2020 v1.0.3 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD


Club Soccer Director 2020 v1.0.3 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMUBİLGİLENDİRME : oyun içinde altın miktarı harcadıkça artar, tüm takımları kontrol edebilirsiniz rozet seviyeniz önemli değildir.

Club Soccer Director 2020 v1.0.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Kulüp Futbol Direktörlüğü 2020 1.0.3 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Club Soccer Director 2020 1.0.3 rozet hile apk : oyun içinde tüm istediğiniz takımı kontrol edebilirsiniz, rozet seviyenizin bir önemi yoktur.5/5 (3 Reviews)

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir