Clumsy Ninja v1.31.0 PARA HİLELİ APK MOD

Clumsy Ninja v1.31.0 PARA HİLELİ APK MOD, ANDROİD DOWNLOAD siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Natural Motion Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ninja ile bulunduğunuz ortam içinde görevleri tamamlamak, komiklikler yapmak ve onun ihtiyaçları ile ilgilenmektir. Clumsy Ninja içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz eşyaları satın alabilir, kahramanınızı istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, kullanabileceğiniz onlarca ekipman, bitmek bilmeyen görevleri ve dahası sizleri bekliyor. Clumsy Ninja v1.31.0 sürümünde oyun içi profilde düzenlemeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Clumsy Ninja Play Store’da 1.175.000’dan fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

[toggles behavior=”accordion”]
[toggle title=”Gogle Play Acıklamalarını Oku”]

Ve işte karşında, dokunmatik ekranlara gelmiş en bahtsız kahraman, Sakar Ninja!

Onu eğit, fırlat, gıdıkla, hatta üzerine balon bağla. Yapacağın her şey, Sakar Ninja’nın yeteneklerini artıracak ve kayıp arkadaşı Kira’yı bulmasını sağlayacak.

Sakar Ninja, yeni nesil etkileşimli bir karakterdir! Her seferinde kendine özel bir hissiyat verir, eşsiz biçimde hareket eder ve tepki verir. Şaşırmaya hazır ol. Ama lütfen ona iyi bak!

KEMER KAZAN
Ninjana, yeni hareketler ve süper özel Ninja Hamleleri öğret. Kira’yı bulmaya çalışırken ustasını etkileyerek yeni Ninja Kemerleri kazan. Ya da 70’ten fazla etkileşimli nesneyle oyunun tadını çıkar ki aralarında trambolinler, kum torbaları, top tabancaları, bir tavuk ve bir de… Sincap var!

MACERA ZAMANI
Ninjanla birlikte yeni yerleri gezecek, yeni oyunlar oynayacak, yeni karakterler tanıyacak, görevleri tamamlayacak ve oynaması keyifli yeni nesnelerin kilidini açacaksın. Kaç tanesini keşfedeceksin?

ÖZELLEŞTİR
Sakar Ninja’nın kıyafetlerini, kemerini, başlığını kendi tarzına göre özelleştir. Ninjanın en çılgın hareketlerinin fotoğraflarını çek. Gözlerini ayırma: Seni bekleyen pek çok sürpriz var!

UNUTULMAZ ANLAR
Sakar Ninja, gerçek zekayla düşünen ve hareket eden gerçek bir sanal arkadaş. Tabii bir de sakar! Her oynadığında ninjan ve arkadaşlarıyla özel anlar yaşayacaksın!

DOKUNMATİK CİHAZLARDA BİR İLK!
Sakar Ninja, dokunmatik ekranlarda EUPHORIA simulasyon teknolojisini kullanan ilk oyun. Sonucu, inanırlığı şimdiye kadar hiç olmadığı kadar gerçek bir karakter.

Android 2.3 (Gingerbread) ve üzeri işletim sistemi gerektirir.

LÜTFEN DİKKAT! Clumsy Ninja ücretsiz bir oyundur, fakat gerçek para ile satın alınabilecek unsurlar içerir.
İzniniz olmadan yapılabilecek satın alımları önlemek için, Google Play ayarlar menüsünden “PIN Ayarla veya Değiştir” öğesini seçin, bir PIN oluşturun ve ardından “Satın Alma için PIN Kullan” seçeneğini etkinleştirin. Bu adımdan sonra, her satın alma işlemi öncesinde PIN kodunuzu girmeniz gerekecektir. Lütfen bu seçeneğin yalnızca Android OS 3.x ve sonraki sürümleri için geçerli olduğunu aklınızda bulundurun.

Sakar Ninja, NaturalMotion Games Ltd tarafından yayınlanmıştır

Google Play Uygulaması İle Orjinal Programı İndir

[/toggle]
[/toggles]

Clumsy Ninja v1.31.0 OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Clumsy Ninja v1.31.0 PARA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD
Clumsy Ninja v1.31.0 MOD APK İNDİR – 19MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Clumsy Ninja v1.31.0 SD DATA İNDİR – 141MB
[alert variation=”alert-success”]

Clumsy Ninja v1.31.0KURULUMU

Clumsy Ninja v1.31.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.naturalmotion.clumsyninja” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Clumsy Ninja v1.31.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Clumsy Ninja 1.31.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Clumsy Ninja 1.31.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

[/alert]

 

İNDİRMELER HAKKINDA

 

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar