Color Switch v1.45 MEGA HİLELİ APK MOD

download Color Switch v1.45 MEGA HİLELİ APK, zorlu ve uğraştıran oyunlar, yapımcılığını Color Switch Phoenix LLC stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız mini top ile aynı renkten engellerin içinden geçmek ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. 

Color Switch içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız yıldız hileli, tüm topların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm özel topları ve desenleri kullanabilirsiniz. Onlarca bölüm, aşılması güç engeller, yüksek puanlar ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Color Switch v1.45 sürümünde yeni seviyeler ve toplar sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Color Switch Google Play Store’da 130.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Color Switch v1.45 MEGA HİLELİ APK DOWNLOAD
Color Switch v1.45 MOD APK KURULUMU

Color Switch v1.45 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Color Switch 1.45 yıldız hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yıldız miktarına bakmanız yeterlidir.

Color Switch 1.45 hile apk : oyun içindeki tüm topların ve desenlerin kilidi açıktır.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar