Commute Heavy Traffic v2.05.5 MOD APK – (Para Hileli)

DOWNLOAD Commute Heavy Traffic v2.05.5 PARA HİLELİ APK

araba sürme oyunları, yapımcılığını Kiary games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz yoğun trafikli yolda daima ileri doğru gitmek, önünüzdeki ve arkanızdaki arabalarla aranızdaki mesafeyi koruyarak ilerlemektir. 

- Advertisement -

Commute Heavy Traffic MOD APK yani sınırsız para hileli

bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz araçları satın alıp yolların kralı olabilirsiniz. Farklı bölgeler, onlarca araba, kazalar ve dahası sizleri bekliyor. 

Commute Heavy Traffic v2.05.5 sürümünde yeniden sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Commute Heavy Traffic Play Store’da şuanda erken erişim aşamasındadır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Commute Heavy Traffic v2.05.5 MOD APK DOWNLOAD

Commute Heavy Traffic v2.05.5 MOD APK KURULUMU

Commute Heavy Traffic v2.05.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Commute Heavy Traffic 2.05.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar