Construction City 2 v2.0.1 Tüm Bölümler Açık APK

Construction City 2 v2.0.1 Tüm Bölümler Açık APK, DOWNLOAD APK, APK İNDİR, iş makinelerine ilginiz varsa kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını HeavyFall Studio firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kamyon, vinç, kepçe gibi iş makineleri ile bulunduğunuz bölüm içinde görevleri tamamlamaktır. Construction City 2 içinde yaşanan zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm bölümleri kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede dilediğiniz seviyeden oynayamaya başlayabilir, tüm iş makinelerini kullanabilirsiniz. Yüzlerce bölüm, farklı işler için özel araçlar, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor. Construction City 2 v2.0.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Construction City 2 Play Store’da 33.000’den fazla indirilmiştir.

- Advertisement -

[toggles behavior=”accordion”]
[toggle title=”Gogle Play Acıklamalarını Oku”]

Construction City 2 üzerinde 25 inşaat araçları, vinçler, ekskavatör, kamyon, traktör, helikopter, forklift, yükleyiciler ve daha kontrol edebilirsiniz bir inşaat oyunudur! Tüm seviyeleri tamamlamak için bu güçlü araçlar kullanın!
• 5 tematik dünyalar
Haftalık güncellemeleri ile 120 seviyeleri •!
• 25 tamamen kontrol inşaat araçları – teleskopik vinç, ekskavatör, buldozer, traktör, römork kamyon kule vinç damperli römork kamyon, helikopter, yükleyici ve hatta daha fazlası!
• inşa köprüler ve binalar
• Gerçekçi inşaat sesleri
• gerçekçi fizik

• Almanca, İspanyolca, Rusça, İngilizce, Lehçe, Tay, İtalyan diller desteklenmektedir!

İnşaat Şehir hepsi bir arada, bir traktör oyunu, bir sürüş oyunu ve bir köprü kurma oyunu gibi! 10 milyon oyuncu ile son derece başarılı İnşaat Şehir oyunu devamıdır!

Google Play Uygulaması İle Orjinal Programı İndir

[/toggle]
[/toggles]

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Construction City 2 v2.0.1 Tüm Bölümler Açık APK DOWNLOAD
Construction City 2 v2.0.1 MOD APK İNDİR – 38MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk
[alert variation=”alert-success”]

KURULUMU

Construction City 2 v2.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Construction City 2 2.0.1 hile apk : oyun içindeki tüm bölümler kullanıma açıktır.

[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar