Construction Simulator 3 MOD APK v1.2 | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Construction Simulator 3 v1.2 PARA HİLELİ APK, simülasyon, araç sürme ve işletme oyunları yapımcılığını astragon Entertainment GmbH firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız iş makineleri ile bulunduğunuz şehir içinde size verilen görevleri tamamlamak ve inşaatları bitirmektir.

Construction Simulator 3 MOD APK yani sınırsız para hileli bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz araçları satın alıp şirketinizi büyütebilirsiniz. Zorlu işler, tamamı gerçek markalara ait lisanslı araçlar, geniş şehir ortamı ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Construction Simulator 3 v1.2 sürümünde araçlar ve görevlerle ilgili düzenlemeler yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Construction Simulator 3 Play Store’da 29.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Construction Simulator 3 MOD APK v1.2 | PARA HİLELİ DOWNLOAD


Hileli APK | Mod APK


Hilesiz APK | Full APK | Orjinal APK

Construction Simulator 3 MOD APK v1.2 | PARA HİLELİ KURULUMUUYARI : oyunun kurulumunu TAMAMEN ve DOĞRU yapmanız gerekiyor, OBB-RAR işlemi şarttır, aksi halde lisans hatası verir.

Construction Simulator 3 v1.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.astragon.cs3” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Construction Simulator 3 v1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Construction Simulator 3 1.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar