Construction Simulator 3 MOD APK v1.2 | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Construction Simulator 3 v1.2 PARA HİLELİ APK, simülasyon, araç sürme ve işletme oyunları yapımcılığını astragon Entertainment GmbH firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız iş makineleri ile bulunduğunuz şehir içinde size verilen görevleri tamamlamak ve inşaatları bitirmektir.

Construction Simulator 3 MOD APK yani sınırsız para hileli bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz araçları satın alıp şirketinizi büyütebilirsiniz. Zorlu işler, tamamı gerçek markalara ait lisanslı araçlar, geniş şehir ortamı ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Construction Simulator 3 v1.2 sürümünde araçlar ve görevlerle ilgili düzenlemeler yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Construction Simulator 3 Play Store’da 29.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Construction Simulator 3 MOD APK v1.2 | PARA HİLELİ DOWNLOAD


Hileli APK | Mod APK


Hilesiz APK | Full APK | Orjinal APK

Construction Simulator 3 MOD APK v1.2 | PARA HİLELİ KURULUMUUYARI : oyunun kurulumunu TAMAMEN ve DOĞRU yapmanız gerekiyor, OBB-RAR işlemi şarttır, aksi halde lisans hatası verir.

Construction Simulator 3 v1.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.astragon.cs3” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Construction Simulator 3 v1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Construction Simulator 3 1.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


Yorum Yap

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

XTRA – Multipurpose WordPress Theme + RTL v1.9.5

Ücretsiz XTRA DOWNLOAD - Çok Amaçlı WordPress Tema + RTL Nulled ThemeForest 20715590 XTRA , her türlü web sitesi için yaratıcı, duyarlı, canlı sürükle ve bırak...

Skinwalker Bigfoot Hunter v1.0 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Skinwalker Bigfoot Hunter Survival Horror Game v1.0 HİLELİ APK aksiyon, hayatta kalma ve...

Rocket Royale v1.9.3 MOD APK | PARA, ELMAS ve TÜM KİLİTLER AÇIK

Download Rocket Royale v1.9.3 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve silahlı çatışma oyunları, yapımcılığını GameSpire firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü...

Vegas Crime Simulator v3.0 MOD APK (Para Hileli)

DOWNLOAD Vegas Crime Simulator v3.0 PARA HİLELİ APK, açık dünya ve aksiyon oyunları,...

Sniper 3D Assassin v3.1.13 MOD APK | PARA, ELMAS ve SİLAH HİLELİ

Download Sniper 3D Assassin v3.1.13 PARA HİLELİ APK, aksiyon ve nişan alma oyunları, yapımcılığını Fun Games For Free firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından...

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v25.0.0 MOD APK

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası v25.0.0 YETENEK HİLELİ APK, dövüş oyunları, yapımcılığını ünlü Kabam Games Inc firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...