Counter Attack Team 3D Shooter v1.1.95 MOD APK – MEGA HİLELİ

Counter Attack Team 3D Shooter v1.1.95 KASA HİLELİ APK, aksiyon ve FPS oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Seven Bulls firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz haritada düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Counter Attack Team 3D Shooter içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani kasa hileli, anahtar hileli, sekmeme hileli, kolay seviye atlama hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonun kadar çıkarabilir, dilediğiniz silah tasarımlarına sahip olup, rakiplerinize karşı daima önde olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen silahlı çatışmalar, onlarca silah, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. Counter Attack Team 3D Shooter v1.1.95 sürümünde kasa-anahtar sitemi eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Çok oyunculu veya (internet olmadan) botlara karşı savaşabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Counter Attack Team 3D Shooter Play Store’da 110.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -


GOOGLE PLAY AÇIKLAMALARI

Oyun ve Çoklu özellikleri geliştirme Beta aşamasında olan var, size yeni içerik, hata düzeltmeleri, performans ve oyun gelişmeler getirmek için çok sık güncellenir. Eğer bir hata bulursanız bizim sosyal ağlar yoluyla bize ulaşabilir veya destek e-posta kullanın lütfen.

Hiç Sayaç Saldırı yapılmış en iyi Rekabetçi Çok FPS oyunlarından biriyle grev eyleme geçin. Desert Eagle, AK-47, AUG av tüfeği, Sniperlar ve daha yıkıcı silahlar gibi farklı silahlarla düşmanları Encounter. Eğer bir Counter-Terörist olarak kritik bir grev operasyonu mücadele veya terörist olarak yıkıma sebep amaçlıyoruz gibi modern terörist savaş heyecanını yaşayın.

Özellikler:
– Açık Beta şimdi Çapraz Platform Çok
– Arama motorları ile çevrimdışı Pratik modu
– 3 Farklı oyun modları: Defuse Bomba, Deathmatch ve Silah Oyunu
– Çarpıcı 3D Konsol grafikleri gibi
– Beceri tabanlı oyun. Tüm silahlar farklı recoils, sprey ve yeniden zaman var.
– 5 farklı harita
– Nadir Common, Epik ve Özel davalarla Olgu sistemi.
– Oyun maçı özelleştirin bir şifre belirlemek ve arkadaşları sadece oynamak!
– silah ve silah Farklı tip. Karambit, AK47, M4A1, Desert Eagle, Magnum keskin nişancı, MAC10, Tec-9 ve dahil daha fazla!
– silah için 54 farklı derileri
– Silah Susturucular ve öldür izle
– Ayarlanabilir oyun kontrolleri.
– Farklı Dil Desteği
– ödüllerle Oyuncu tesviye sistemi!
– Facebook bulut sunucusuna veri kaydedin.
– Bir maçta 10 oyuncuya kadar.


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Counter Attack Team 3D Shooter v1.1.95 MOD APK – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Bilgilendirme : hileye kullanabilmek için kurulum kısmındaki hile açıklamasını okumanız yeterlidir.
Counter Attack Team 3D Shooter v1.1.95 MOD APK İNDİR – 257MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Counter Attack Team 3D Shooter KURULUMU

Counter Attack Team 3D Shooter v1.1.95 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Counter Attack Team 3D Shooter 1.1.95 kasa hile apk : oyun içinde her seviye atlamanız da fazladan kasa kazanırsınız.

Counter Attack Team 3D Shooter 1.1.95 anahtar hile apk : oyun içinde her seviye atlamanız da fazladan anahtar kazanırsınız.

Counter Attack Team 3D Shooter 1.1.95 sekmeme hile apk : oyun içinde çatışma alanında mermileriniz sekmez.

Counter Attack Team 3D Shooter 1.1.95 seviye hile apk : oyun içinde çabuk seviye atlarsınız.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar