Cover Fire v1.15.5 MOD APK | PARA HİLELİ

Cover Fire v1.15.5 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve nişan alma oyunları, yapımcılığını Genera Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz görevler düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve bölümleri tamamlamaktır.

Cover Fire MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız enerji hileli, sınırsız altın hileli, VIP yani premium hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kadar sandık açıp tüm karakter ve özelliklere sahip olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen silahlı çatışmalar, farklı silahlar, uzun soluklu oyun yapısı ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Cover Fire v1.15.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Cover Fire Play Store’da yeni 1.260.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Cover Fire v1.15.5 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Cover Fire v1.15.5 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMUCover Fire v1.15.5 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.generagames.resistance” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Cover Fire v1.15.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Cover Fire 1.15.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Cover Fire 1.15.5 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Cover Fire 1.15.5 vip hile apk : oyuna giriş yaptığınızda “Vip 5” olarak başlarsınız.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar